Volby jsou o tom, zdali se zachráníme nebo zhyneme
To si lidé skutečně myslí, že NATO nám přinese něco jiného než zkázu, bídu a smrt?
Na co lidé stále čekají, když kvůli EU a jejím zákonům jim může být zkonfiskována střecha nad hlavou?
Jak je to ve skutečnosti s tím referendem o vystoupení z EU. Lidé jsou kolektivně programováni.












