V čem také tkví vina „sudetských Němců“ a jejich německých podporovatelů?
Současní sudeťáci vedení Posseltem se snaží vytěsňovat zejména Postupimskou dohodu a Pařížskou reparační smlouvu z myšlení a vědomí nejen Němců, ale i našeho.
V tom jich vydatně napomáhá i proněmecká pátá kolona u nás.
Postupimská dohoda jasně rozhodla o přesídlení německého obyvatelstva z Československa, Polska a Maďarska do Německa. My jsme toto rozhodnutí provedli. Nikdo z Čechů o tom nerozhodl, ani Beneš. Současní Němci se počínají, argumentují jako kdyby nikdy Postupimská dohoda neexistovala. Místo termínu přesídlení (transfer, odsun) používají termín vyhnání, etnické čistky či dokonce genocidu. My jsme přesídlení většiny německého obyvatelstva, asi 250 tisíc Němců, zejména antifašistů, mohlo setrvat v ČSR, provedli tak, že nás představitelé Spojenecké kontrolní rady, americký generál Clay a ruský generál Lukajašenko, pochválili „za vzornou a organizačně dokonalou práci československých úřadů při provádění přesídlení.“ (Ze zprávy vládního zmocněnce pro provádění odsunu Němců, pplk.Štěpána Andrease)
Pařížská reparační smlouva určovala reparace pro jednotlivé signatáře smlouvy. Němci nám z reparací dosud zaplatili asi 0,44 % . Zaplacení reparací nám sliboval např. kancléř W. Brandt a později ministr zahraničních věci SRN, H.D. Genscher pod podmínkou, že dojde ke sjednocení Německa. Německo je sjednoceno téměř 36 let, a reparace nikde. Němečtí diplomaté o nich odmítli jednat již počátkem 90 let minulého století. Mohou za to henleinovci, nacisté nebo současní Němci? Reparace jsou nepromlčitelné, nikdo se jich nemůže vzdát.
Je zde však ještě jeden fundamentální důvod, proč jsou Němci povinni zaplatit nám reparace. Jeden z principů mezinárodního práva říká, že agresor je povinen své oběti zaplatit škody, které jí agresí vznikly. Stále platí, že my jsme byli obětí německých agresorů a Němci agresoři.
Za této situace je jakékoliv smiřování se „sudetskými Němci“ naprosto zbytečné. Jejich očima se nebudeme nikdy dívat na uvedené mezinárodně-právní akty. Konání sjezdu SL v Brně v příštích dnech je akcí protičeskou, naprosto nesouladnou s našimi národními a státními zájmy.
Je pravděpodobně jednou z prvních viditelných akcí nového germánského „Drang nach Osten“.
Připravil Dr. O. Tuleškov
Převzato ze serveru České národní listy
„Oni se jednoduše NIKDY nesmířili s porážkou nacismu a fašismu. Hitler podle nich udělal jedinou chybu – prohrál válku. Žádnou jinou chybu nacismu a fašismu neuznávají. Proto nenávidí Rusy a Slovany, a proto připravují novou válku.
Unie = IV. Reich.
Spojené státy evropské = V. Reich.
Proto čeští předáci konají velezradu a vlastizradu.“
Dr. Jiří Jaroš Nickelli












