Neuskutečněný proslov Brno 24.05.2026

Zdravím všechny vlastence,

jsem moravská matka, ne lhostejná k budoucnosti našeho potomstva, která se znepokojením sleduje, co se tady, u nás doma děje a co plánují „naši“ zastupitelé.

Sudetoněmecký sjezd je akce cizího státu, rozhodnutá a financovaná cizím státem na našem území ČR a území mého města Brna.

Je to akce namířená proti konstituci a zákonům naší země, ČR.

Je to agenda „Paneuropa“, která zde začala již v červnu 1989, tedy před „Sametem!“ – zde, na nádvoří magistrátu města Brna, kde se Posselt, Fiala a jejich vedoucí Otto von Habsburg domluvili a na této agendě konspiračně pracují už 37 let.

A my dnes tady vedeme boj o zachování naší historie, naší národní paměti a naší úcty k našim otcům, kteří založili demokratickou republiku Československo a bojovali za její zachování ve dvou světových válkách – a ta druhá byla agresivní vyhlazovací válka, kdy jsme se bránili zfanatizovaným zrůdným Hitlerovým nacistům, k nimž se s nadšením přidali tehdejší „naši“ němečtí spoluobčané.

Toto je boj o naši identitu! Boj o budoucnost našich dětí ve svobodném a suverénním státě ČR.

Tato podvratná akce cizího státu – sjezd německého nazi landsmanšaftu v Brně – pod falešnou vlajkou smíření („Jen dva prstíčky si ohřejeme“) – pobuřuje pamětníky a ty, kteří znají naši historii, a provokuje nepokoje u našich lidí.

Naše mírná, holubičí povaha je známá a nechováme zášť, proto s Němci máme od války korektní vztahy – lidské i obchodní.

Ale s vrahem se nesmiřuje!

A normální člověk svého vraha minimálně ignoruje, pokud to lze, a pokud to nelze, tak se v demokratickém státě brání právní cestou a zákonným způsobem.
Snažit se „smířovat“ se svým vrahem může jen psychopat.

Tito agresoři – nacisté, Hitlerovi Němci a jejich potomci – mohou být vděčni za svůj život vítězným spojencům a prezidentu Benešovi, kteří je vysídlili ke svým – do Německa, místo soudů v naší zemi, kde by tehdy – za jejich vlastizradu a kolaboraci s vrahy statisíců Čechů – byli podle platných zákonů odsouzeni trestem nejvyšším.

„Hodný“ neznamená „idiot“.

U nás na Moravě se říká: „Seš blbej, nebo navedenej?“ A já dodám: „… nebo zaplacenej!“

Ti praví cizí organizátoři prosazují svůj cíl dlouhodobě – viz jejich majetkové požadavky, zveřejněné a neoprávněné. Jejich buď hloupí nebo zaplacení kolaboranti plní jejich agendu nacistů, kteří skutečně přišli o velké majetky. Ale to nejsou ti důchodci, jimiž se zaštiťují, a které zřejmě zneužili.

To jsou ti nacisté, kteří, ač odsouzeni k propadnutí majetků za aktivní kolaboraci v nacistických válečných zvěrstvech – jako Habsburgové, Lichtenštejnové, Schwarzenbergové atd. – se od druhé světové války stále snaží zrušit zákony ČR a dostat zpět za vlastizradu zabavené majetky.

A ti hloupí nebo zaplacení v ČR opakují jejich mantry a aktivně jim pomáhají (jako prezident ČR Pavel) a nám předhazují ke střetu důchodce, kteří s těmi zvěrstvy možná nemají ani nic společného, ale jim se hodí, aby jim dodali k té invazi závoj legitimity a v nás vyvolávali pocity viny.

Hloupí nebo zaplacení hlásají jako tam-tamy: „81 let – smiřte se!“

Ne! Od roku 1938, kdy začali němečtí nacisté svůj teror u nás, je to 88 let! Osmdesát osm – to je významné číslo v nacistické symbolice!

Toto oni ve skutečnosti slaví – novou invazi, návrat do naší země!

Stále ti samí – kteří vyvolali již dvě útočné světové války – pro svůj „nacionální lebensraum“, teď opět zbrojí a chtějí třetí světovou válku – opět agresivně „na Rusa“ (a po cestě i na nás!) pro jeho zdroje a další jejich „životní prostor“ – lebensraum, jako před 88 lety.
Nezapomeňme! Německo bylo po druhé světové válce rozděleno z bezpečnostních důvodů – aby se už nikdy neopakovala německá genocidní zvěrstva, jako tomu bylo již dvakrát.

Náš děda říkal: „Ta zeď neměla padat!“

My Češi nikomu nic nedlužíme a nemáme se za co omlouvat – nikoho jsme nikdy nenapadali, neokupovali, neterorizovali a nekolonizovali.

My jsme národ inteligentních, tvůrčích a pracovitých lidí, přátelský ke všem (pomáhali jsme všem – od Řeků po Ukrajince), národ, který se o sebe dovede postarat a chce jen žít v klidu a bráníme naše přirozené právo na život na našem území.

Toto je naše země a naše historie sahá 30 000 let zpět – k naší Venuši.

A nikomu ji nedáme a budeme ji chránit pro naše děti – ani Němcům, ani lapkům a loupeživým „šlechticům“.

A ani jejich čtvrtému Reichu – rádoby „EU federaci“, která opět zbrojí za jejich zájmy a za pomoci jejich dobře placených kolaborantů (přes různé okultní a konspirační „neziskovky“, Aspen a Davos).

A to si, generále Pavle, a vám podobní kolaboranti dobře zapište!

Naši suverenitu a naši svobodu si vezmeme zpět!

Ať žije a vzkvétá naše Československo a Česká republika!

Lucie Zajícová


 

Sdílejte prosím tyto informace...